cestanadejezivota.cz | MEDEVAC pro českého medika
20255
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20255,hazel-core-1.0.7,mltlngg-cs_CZ,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.1.1,select-theme-ver-4.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

MEDEVAC pro českého medika

 

Upravit datum a čas

Zima, bláto, déšť. Sedíš za linií a čekáš až budeš požádán o evakuaci raněného. 

Z dálky se ozývá dunění, které se blíží každou vteřinou. Najednou se na linii 0 ozve série výbuchů způsobená ostřelováním. Sleduješ tu hrůzostrašnou podívanou a najednou se ti rozezní vysílačka.

Máme raněné, okamžitě dojeď! 
Naskakuješ do auta, startuješ a chceš se rozjet. Motor hučí na plné obrátky, ale kola prokluzují. Zapadl jsi a s autem se tam nedostaneš, tak bereš bágl, nosítka a jdeš po svých. 

Začíná závod s časem. Závod o život kamaráda. 

Po několika hodinách jsi zpátky. Zvládl jsi to. Ale trvalo to pekelně dlouho. 6 km jsi šel pod přerušovanou palbou několik hodin. Tvoji kamarádi ale tolik štěstí neměli. Umřeli, protože nebyl nikdo, kdo by se k nim v blátě dostal.

V blátě, ve kterém ti žádné auto nepomůže. A pásů je málo. Tak jsi dostal nápad. Před rokem jsi viděl kolegy z jiné jednotky, jak jezdí pro raněné na čtyřkolce. To je ono, seženu nám čtyřkolku. Aby kluci mohli žít.

Tohle jsme si nevymysleli. Když mi volal dobrý kamarád-medik, tak mi takhle popsal situaci které s příchodem bahna čelí. A protože je to kamarád a medik, který zachránil desítky životů, rozhodli jsme se mu pomoc.

 

Čtyřkolka pojede k našemu kamarádovi- medikovi. Zachránil už desítky životů a chce zachraňovat dále. Na to ovšem potřebuje kvalitní stroj, aby projel tam, kde jiní nestačí.

Chceme mu koupit to nejlepší co je k dostání. Proč ? Protože jeho prací je zachraňovat životy.

Category

Ukončené sbírky